Sami Swoi Partner Kongresu Polskich Przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii!

· 24 listopada, 2020 · 1:15 pm

Sposób, w jaki ludzie się komunikują, zmienił się radykalnie w 2020 roku. Czy rozumiesz oczekiwania swoich klientów? Czy wiesz jak dostarczyć im niepowtarzalnych, wzbudzających emocje doświadczeń?

Od tego zależy przyszłość Twojego biznesu. W Sami Swoi obsługę i rozmowę z naszymi Klientami stawiamy na pierwszym miejscu. Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w każdej firmie pełni prawidłowa i profesjonalna komunikacja i właśnie dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w Kongresie Przedsiębiorców. Obsługa klienta to za już mało, liczą się emocje!

W 2014 roku PBLink stał się moderatorem corocznego Kongresu Polskich Przedsiębiorców w Londynie, gromadząc ludzi biznesu. My od lat dumnie wspieramy i patronujemy to wartościowe wydarzenie.

W najbliższy czwartek, 26. Listopada 2020 r. Polscy Przedsiębiorcy spotkają się po raz siódmy na tegorocznym Kongresie. W tym roku wydarzenie odbędzie się online.

Podczas Kongresu omówione zostaną nowe zasady obsługi klienta. W 2020 roku wszystko jest inne – nasz rynek i nasi klienci są teraz głównie online, ale wymagają lepszego i bardziej osobistego traktowania niż tradycyjna usługa F2F.  Obsługa klienta już nie wystarcza – liczy się Customer Experience!

W Kongresie wezmą udział doświadczeni przedsiębiorcy, którzy podczas wspólnej dyskusji, moderowanej przez Michael Dembinski z Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej, odpowiedzą na pytanie: ‘’jak ulepszyć obsługę Klienta’’.

Prelegenci:

  1. Przedmowa: Kingsley Aikins, The Networking Institute
  2. Moderator: Michael Dembinski, Brytyjsko Polska Izba Handlowa
  3. Eva Hussain, Polaron Language Services
  4. Michalis Michael, DigitalIMR
  5. Lukasz Rzeczkowski, Trustedoctor
  6. Natalia Talkowska, Natalka Design
  7. Kolarele Sonaike, The Great Speech Consultancy

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim, przy użyciu platformy Zoom.
Link do wydarzenia: https://plus.pblink.co.uk/congress2020

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu! Z pewnością znajdziecie tam ciekawe informacje oraz wartościowe porady! Ten event skierowany jest właśnie do Was – naszych Klientów Biznesowych prowadzących swoją firmę na Wyspach!