Misja firmy

Misją Sami Swoi Premium jest dostarczanie najwyższej jakości usług transferów pieniężnych w celu usprawnienia funkcjonowania małych i średnich, polskich przedsiębiorstw na terenie Wielkiej Brytanii.

Kim jesteśmy

Największa Polska Instytucja Finansowa w UK

Jesteśmy instytucją finansową, która oferuje największą polską platformę informatyczną przeznaczoną do międzynarodowych transferów pieniężnych. Specjalizujemy się w usługach transferu gotówki między Wielką Brytanią a Polską dla klientów biznesowych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2004 roku projektując i udostępniając system szybkich i wygodnych przelewów pieniężnych do Polski. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy w sektorze retail, wykonując setki tysięcy transferów oraz obsługując dziesiątki tysięcy Klientów możemy zaoferować Państwu specjalną odmianę przelewów pieniężnych, która gwarantuje wyjątkowo wysoką jakość usług.

Specjalizacja w jednym sektorze przekazów, tj. Wielka Brytania – Polska, umożliwia nam natychmiastowe reagowanie na potrzeby Klienta w UK oraz potencjalnych odbiorców przekazu (np. hurtowni artykułów spożywczych). Gwarantujemy niezawodność usług i bezpieczeństwo pieniędzy naszych Klientów, skutecznie zwiększając konkurencyjność na międzynarodowym rynku usług.

Best Money Transfer Company for Eastern Europe 2011
Prestiżowa nagroda przyznana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Sieci Przekazów Pienięznych za bezpieczeństwo, konkurencyjną cenę oraz łatwy dostęp Klienta do usług.

Company of the Year 2007 Enterprise Class
Zaszczytna nagroda przyznana przez Polsko-Brytyjską Izbę Handlową za wysokiej klasy, bezpieczny system IT, dynamiczny rozwój oraz profesjonalną obsługę Klienta.

Sandra Kasprzyk

Opiekun Klienta Biznesowego

Młoda, ambitna osoba, która od kilku lat zajmuje się obsługą klienta. Nieustannie rozwija swoją wiedzę w temacie technik sprzedaży. Wie jak dopasować oczekiwania klienta do jego potrzeb. Uwielbia swoją pracę ze względu na kontakt z ludźmi, dlatego stara się budować długotrwałe i pozytywne relacje ze swoimi klientami.

​Prywatnie: Interesuje się motoryzacją , lubi podróżować i pokonywać długie dystanse na rowerze.

Natalia Chłopicka

Opiekun Klienta Biznesowego

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym. Dba o jak najwyższe standardy obsługi klienta. Jest osobą komunikatywną i profesjonalnie wykonuje wszystkie powierzone zadania. Dla Natalii najważniejsze jest zaangażowanie i budowanie trwałych relacji z klientami.

Prywatnie: lubi sport, dobrą książkę i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Aleksandra Błaszak

Aleksandra Błaszak

Opiekun Klienta Biznesowego

Optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i w życiu. Wyznaje w życiu zasadę “Nic nie dzieje się przypadkiem”. Nastawiona na budowanie długotrwałych relacji z klientami. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej.

Prywatnie: lubi książki kryminalne i sc-fi, filmy Marvela i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.