Misja firmy

Misją Sami Swoi Premium jest dostarczanie najwyższej jakości usług transferów pieniężnych w celu usprawnienia funkcjonowania małych i średnich, polskich przedsiębiorstw na terenie Wielkiej Brytanii.

Kim jesteśmy

Największa Polska Instytucja Finansowa w UK

Jesteśmy instytucją finansową, która oferuje największą polską platformę informatyczną przeznaczoną do międzynarodowych transferów pieniężnych. Specjalizujemy się w usługach transferu gotówki między Wielką Brytanią a Polską dla klientów biznesowych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2004 roku projektując i udostępniając system szybkich i wygodnych przelewów pieniężnych do Polski. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy w sektorze retail, wykonując setki tysięcy transferów oraz obsługując dziesiątki tysięcy Klientów możemy zaoferować Państwu specjalną odmianę przelewów pieniężnych, która gwarantuje wyjątkowo wysoką jakość usług.

Specjalizacja w jednym sektorze przekazów, tj. Wielka Brytania – Polska, umożliwia nam natychmiastowe reagowanie na potrzeby Klienta w UK oraz potencjalnych odbiorców przekazu (np. hurtowni artykułów spożywczych). Gwarantujemy niezawodność usług i bezpieczeństwo pieniędzy naszych Klientów, skutecznie zwiększając konkurencyjność na międzynarodowym rynku usług.

Best Money Transfer Company for Eastern Europe 2011
Prestiżowa nagroda przyznana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Sieci Przekazów Pienięznych za bezpieczeństwo, konkurencyjną cenę oraz łatwy dostęp Klienta do usług.

Company of the Year 2007 Enterprise Class
Zaszczytna nagroda przyznana przez Polsko-Brytyjską Izbę Handlową za wysokiej klasy, bezpieczny system IT, dynamiczny rozwój oraz profesjonalną obsługę Klienta.

Tomasz Kameduła

Opiekun Klienta Biznesowego

Jest pogodnym i doświadczonym sprzedawcą. Rozwija i utrzymuje relacje z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Tomasz stale rozwija wiedzę z zakresu technik sprzedaży i negocjacji oraz utrzymywania stałych relacji z klientami biznesowymi. Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i wszystko jest dla niego możliwe.

Prywatnie:  osoba pozytywnie nastawiona, lubiąca sport i długie wycieczki rowerowe.

Maciej Mejer

Opiekun Klienta Biznesowego

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta. Posiada doskonałe techniki w pozyskiwaniu indywidualnych potrzeb klienta, negocjacji „na zasadzie wzajemności”, dostosowaniu oferty do potrzeb klienta. Specjalizuje się w kanałach sprzedaży B2C oraz B2B.
Zawsze chętny do pomocy wg motta: „Pracuję z uśmiechem”:-)

Prywatnie: Wolny czas spędza z rodziną. Prywatnie uwielbia żeglowanie po polskich jeziorach.

Daria Tempska

Opiekun Klienta Biznesowego

Jest osobą pracowitą, która z pozytywnym nastawieniem podchodzi nawet do najtrudniejszych wyzwań. W pracy stawia na indywidualne podejście do każdego klienta. Specjalizuje się w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Swoją pracę zawsze wykonuje z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem.

Prywatnie: Daria prywatnie interesuje się podróżami.