Polskie Biznesowe Roadshow Online 2021 w Wielkiej Brytanii

· 19 sierpnia, 2021 · 5:00 pm

Wraz z Polish Business Link pomagamy polskim przedsiębiorcom w czasach kryzysu. Nie przegap jednego z najważniejszych wydarzeń organizowanych z myślą o polskich przedsiębiorcach w Wielkiej Brytanii – Polish Business Roadshow. Partnerem wydarzenia jest największa sieć przekazów pieniężnych w Wielkiej Brytanii – Sami Swoi Przekazy Pieniężne (www.przekazypieniezne.com) i Sami Swoi Premium. W tym roku spotkania odbędą się online. Zobacz terminy.

Polish Business Roadshow to organizowany od 2018 roku cykl darmowych spotkań biznesowych zorganizowanych dla Polaków mieszkających w największych miastach Wielkiej Brytanii. W tym roku spotkania odbywać się będą online za pośrednictwem platformy Zoom na przełomie września i października 2021 roku. Zapraszamy nie tylko właścicieli firm, ale także przyszłych przedsiębiorców. Projekt otrzymał wsparcie Ministerstwa Spraw Zagranicznych z Funduszu Współpracy z Polakami i Polonią za Granicą.

– Od półtora roku Polscy przedsiębiorcy borykają się z ogromną ilością zupełnie nowych problemów, zaczynając od pandemii i zamrożonej gospodarki aż po Brexit i jego skutki – mówi Bartłomiej Kowalczyk, założyciel PBLINK i pomysłodawca Roadshow. Zapraszamy Polskich przedsiębiorców na sesje mastermind, aby pomóc im znaleźć nowe rozwiązania ich wyzwań biznesowych oraz aby podzielili się swoim doświadczeniem z innymi, może dopiero zaczynającymi swoja przygodę z prowadzeniem firmy przedsiębiorcami. Będzie też możliwość aby zasięgnąć porady prawnika czy księgowego, oraz przedstawić siebie podczas sesji networkingowej. Jeśli nie będziemy mogli pomóc na miejscu, to poprzez networking wyszukamy eksperta, który będzie w stanie pomóc.

pblink roadshow 2021

Format Eventów Roadshow

Celem akcji jest promocja polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii, integracja polskich przedsiębiorców, oraz dostarczenie im rzetelnej, profesjonalnej wiedzy związanej z założeniem i prowadzeniem własnej firmy na terenie Zjednoczonego Królestwa. Każde ze spotkań potrwa ok 2 godzin i będzie podzielone na 2 części:

  • Część 1.
    Podziel się z całą grupą swoim wyzwaniem biznesowym i weź udział w grupowej dyskusji nad Twoim problemem. Wszyscy goście oraz zaproszeni eksperci zrobią burzę mózgów, podzielą się swoim doświadczeniem, zaproponują różne rozwiązania. W ciągu kilkunastu minut otrzymasz mnóstwo inspirujących pomysłów i praktycznych porad jak rozwiązać Twój problem.Wśród zaproszonych Ekspertów znajdziesz: prawnika, księgowego, specjalistę ds. marketingu, doświadczonego sprzedawcę produktów na platformach internetowych, itd. (lista lokalnych doradców jest inna dla każdego miasta). Uczestnicy dowiedzą się nie tylko jak otworzyć, ale również w jaki sposób rozwijać firmę w UK. Po warsztacie uczestnicy będą mogli zarezerwować indywidualne konsultacje z ekspertem w wirtualnych pokojach (Zoom Breakout Room)
  • Część 2.
    Networking biznesowy, podczas, którego każdy uczestnik spotkania będzie miał okazję nawiązać nowe, cenne kontakty i wymienić wirtualne wizytówki (profil na LinkedIn). Celem networkingu jest integracja polskich przedsiębiorców działających w Wielkiej Brytanii oraz stworzenie im szans na nowe kontrakty i kolejne drogi rozwoju.Na miejscu będzie można skorzystać z pomocy tłumacza.

Wybierz miasto, które najbardziej Ci odpowiada i spotkajmy się na Polish Business Roadshow!

Uczestnictwo w spotkaniach jest darmowe. Rejestracja na wydarzenie jest wymagana. Mamy ograniczoną ilość miejsc na każde spotkanie.

REJESTRACJA: https://plus.pblink.co.uk/roadshow2021

 

Daty poszczególnych wydarzeń (data, czas, miasto, link):

14/09 18:00 Leeds https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-leeds

15/09 18:00 Manchester https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-manchester

16/09 18:00 Liverpool https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-liverpool

21/09 18:00 Southampton https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-southampton

22/09 18:00 Birmingham https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-birmingham

23/09 18:00 Bristol https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-bristol

28/09 18:00 Edinburgh https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-edynburg

29/09 18:00 Inverness https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-inverness

30/09 18:00 London Event 1 https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-londyn1

01/10 10:00 London Event 2 https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-londyn2

05/10 18:00 Glasgow https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-glasgow

06/10 18:00 Aberdeen https://events.pblink.co.uk/pl-pl/roadshow2021-aberdeen

 

Sami Swoi wspiera polskich przedsiębiorców wraz z PBLink

Od lat wspieramy wydarzenia orgaznizowane przez PBLink z tytułem Partnera Strategicznego. Czynnie uczestniczymy w życiu codziennym brytyjskiej Polonii oraz angażujemy się w prestiżowe projekty na Wyspach dedykowane dla polskich przedsiębiorców. Prowadzisz lub planujesz otworzyć firmę w UK? Potrzebujesz wsparcia lub doradztwa odnośnie przekazów biznesowych do Polski? Sprawdź naszą ofertę przelewów do Polski dla firm.