Morze korzyści, tylko z Sami Swoi Premium!

· 6 kwietnia, 2018 · 6:04 pm

Jesteśmy na rynku transferów pieniężnych już od kilkunastu lat i przez ten czas wykonaliśmy sporo transakcji obsługując przy tym tysiące klientów. Dzięki temu zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i wiemy, co dla Was, drodzy Klienci jest najważniejsze. Jeżeli już dołączyłeś do Sami Swoi Premium, to bardzo dobrze wiesz jakie są benefity korzystania z naszych usług. Może poniższe argumenty przekonają tych, którzy się jeszcze wahają.

Dedykowany Opiekun Klienta 

Przede wszystkim naszym Klientom biznesowym oferujemy profesjonalną obsługę dedykowanego Opiekuna. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania czy wątpliwości zawsze możesz zwrócić się do Opiekuna, który udzieli tobie wyczerpującej odpowiedzi.

Wygodne wykonywanie przekazów

Przy założeniu konta na Platformie Sami Swoi Premium, otrzymasz email powitalny z danymi, które pozwolą ci zalogować się do systemu. Od tej chwili będziesz mógł samodzielnie wykonywać przelewy do partnerów biznesowych w Polsce.  Jeżeli nie masz dostępu do Internetu, a pilnie musisz wykonać przekaz do Polski to od poniedziałku do piątku w godzinach od 7am do 7pm możesz wykonać przelew z opiekunem na infolinii. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu +44 208 819 6369.

Negocjacja kursu

Jeżeli zdecydujesz się na wysłanie pieniędzy do Polski, masz możliwość negocjacji kursu. Negocjacji można dokonać tylko i wyłącznie na infolinii z dedykowanym Opiekunem Klienta biznesowego.

Zero limitów

Klient biznesowy wykonujący przekazy z Sami Swoi Premium nie ma żadnych limitów! Przy założeniu konta, zostaniesz poproszony przez Opiekuna Klienta o dostarczenie konkretnych dokumentów. Po ich dostarczeniu i uaktywnieniu konta na platformie możesz wykonywać przekazy na dowolne kwoty.

Nie zwlekaj, dołącz już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *