Prowadzisz biznes w Wielkiej Brytanii? Sprawdź Sami Swoi Premium!

· 6 kwietnia, 2018 · 6:04 pm

Jeżeli prowadzisz biznes w Wielkiej Brytanii i intensywnie współpracujesz z polskimi firmami, a opłaty bankowych przelewów doprowadzają Cię do szału, to trafiłeś w idealne miejsce. Poznaj Sami Swoi Premium – firmę, która świadczy usługi profesjonalnych transferów pieniężnych dla ludzi prowadzących własną firmę. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w dostarczaniu usług dla Klientów indywidualnych, jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć Wasze potrzeby.

Nasza Firma powstała po to, by usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstw w Wielkiej Brytanii. Przyłącz się do Sami Swoi Premium, a otrzymasz opiekę doświadczonego konsultanta, który zawsze jest gotowy na to, by Tobie pomóc i doradzić. Konto Klienta biznesowego możesz założyć za pomocą dedykowanej infolinii lub poprzez naszą platformę internetową Sami Swoi Premium . Ważne jest to, że nie pobieramy żadnych opłat za rejestracje firmy czy prowadzenie rachunku. Kurs wymiary waluty jest indywidualny dla konkretnego Klienta. Każdy wykonany przez Ciebie przelew otrzymuje status priorytetowy, a dzięki zaawansowanemu systemowi, który monitoruje transakcje, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

Z Sami Swoi Premium możesz wykonać kilka rodzajów przekazów. Przekaz Standard, Express, Express+ oraz Live. Chcesz się dowiedzieć więcej o proponowanych transferach? Zobacz nasz artykuł lub skontaktuj się z naszymi doradcami.

Dołącz do nas już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *