Jak zmieni się rynek brytyjski po brexicie? Darmowy e-book.

· 24 lutego, 2020 · 1:17 pm

Wielka Brytania nie jest już członkiem UE. Wiele polskich firm poszukuje informacji o tym, jak brexit wpłynie na współpracę z krajami UE.

Działający w Wielkiej Brytani PBLINK, przy współpracy specjalistów stworzył poradnik Rynek brytyjski po brexicie. Znajdziesz tam ważne informacje dotyczące zmian w prawie. Dowiesz się, jak przygotować firmę na nowe warunki rynkowe. Ten poradnik jest szczególnie pomocny dla organizacji, które już działają lub planują rozpocząć działalność na brytyjskim rynku. Wielka Brytania nie jest już członkiem UE. Warto sprawdzić, co się zmieni.

Co znajdziesz w darmowym poradniku „Rynek brytyjski po Brexicie”

  • Import i export towarów po brexicie
  • Nowe zasady dla przyjeżdżających i już osiedlonych
  • 11-miesięczny okres przejściowy. Jak przygotować firmę do brexitu
  • Status AEO – upoważnienie, które ułatwi biznes
  • Najgorszy scenariusz – twardy brexit
  • Kurs funta a brexit
  • Platformy B2B szansą na rozwój w nowych warunkach rynkowych

W rozdziale „Kurs funta a brexit” swojej wypowiedzi udzielił Paweł Mes – dyrektor zarządzający firmą Sami Swoi Premium. Jak możemy przeczytać:

To co dzieje się z brytyjską walutą nie powinno jednak niepokoić przedsiębiorców. Wręcz przeciwnie, to szansa na wyprzedzenie konkurencji […]. Z pewnością niezwykle istotną rzeczą jest również wybór godnej zaufania firmy obsługującej nasze przekazy pieniężne. W momencie silnych wahań waluty, wiele systemów zawiesza się, a przedsiębiorcy mają problemy z realizacją przekazów. Nawet podczas silnych wahań nasze systemy są cały czas dostępne i klienci mogą bezpiecznie i przy zachowaniu wysokiej jakości realizować przekazy pieniężne za naszym pośrednictwem […].

W rodziale dowiedzieć się też można na temat specjlanych zabezpieczeń pieniędzy przed wahaniem kursu walutowego, które oferują Sami Swoi swoim klientom.

POBIERZ EBOOK JUŻ TERAZ

E-book jest darmowy. Naszym celem jest wspieranie polskich przedsiębiorców rozwijających działalność w Wielkiej Brytani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *