Sami Swoi Premium w dobie Koronawirusa! Wiadomość od CEO.

· 1 kwietnia, 2020 · 2:52 pm

Sami Swoi Premium jest instytucją finansowa w Wielkiej Brytanii, która oferuje największą polską platformę informatyczną przeznaczoną do międzynarodowych transferów pieniężnych. Specjalizujemy się w usługach transferu gotówki między Wielką Brytanią a Polską dla klientów biznesowych. Specjalizacja w jednym sektorze przekazów, tj. Wielka Brytania – Polska, umożliwia nam natychmiastowe reagowanie na potrzeby Klienta.

W dobie panującego na Wyspach i w Polsce zagrożenia epidemiologicznego, pragniemy przekazać Wam kilka ważnych informacji.

Po pierwsze, wszystkie usługi i przekazy oferowane przez Sami Swoi Premium są realizowane bez zmian. W momentach kryzysowych często osoby i inne firmy mają problemy z realizacją przekazów. Nawet podczas problematycznych okresów nasze systemy są cały czas dostępne i klienci mogą bezpiecznie i przy zachowaniu wysokiej jakości realizować przekazy pieniężne za naszym pośrednictwem.

Jak mówi Paweł Mes, CEO Sami Swoi Premium: „Jesteśmy polską firmą, której działalność bezpośrednio wpływa na Polaków w Wielkiej Brytanii i ich biznesy. Misją Sami Swoi Premium jest dostarczanie najwyższej jakości usług transferów pieniężnych w celu usprawnienia funkcjonowania małych i średnich, polskich przedsiębiorstw na terenie Wielkiej Brytanii, tak aby Polacy, którzy muszą w tym trudnym czasie skorzystać z przelewów mogli w szybki i bezpieczny sposób przelać swoje pieniądze przy zachowaniu konkurencyjnego kursu funta. Wszystkie usługi i przekazy oferowane przez Sami Swoi Premium są realizowane bez zmian. Dbając o bezpieczeństwo klientów i realizacje ich płatności, Sami Swoi Premium jako najbardziej wyspecjalizowana instytucja finansowa w przekazach pomiędzy Wielką Brytanią a Polską, dokłada wszelkich starań, aby nieprzerwanie udostępniać im system szybkich i wygodnych przelewów pieniężnych do Polski.”

Nasze usługi od wielu lat są jednymi z bardziej konkurencyjnych na rynku. Co nas wyróżnia? Sami Swoi Premium oferuje między innymi:

  • Przekaz Express+, czyli transfer bez limitu w tym samym dniu roboczym (wykonany do 12:29 UK)
  • Transfer Na teraz w 10 min funkcjonujący przez całą dobę oraz w weekendy i święta (pod warunkiem ze bank odbiorcy nie ma przerwy technicznej)
  • Możliwość płatności kartą debetową lub przelewem na rachunek bankowy
  • Indywidualnych Opiekunów Biznesowych
  • Otwarcie konta B2B w ciągu godziny w dni robocze
  • Infolinię B2B czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 7AM – 7PM

Więcej na temat naszych usług przeczytacie tutaj: https://samiswoipremium.com/uslugi/

przekazy dla firm

Zapewniamy także, że firma od samego początku przedsięwzięła odpowiednie kroki w celu ochrony pracowników. Wszyscy nasi pracownicy zostali poinstruowani względem procedur bezpieczeństwa. Aktualna sytuacja w Wielkiej Brytanii i Polsce nie wpływa jednak na prace Opiekunów Klienta Biznesowego i w każdej chwili jesteśmy do waszej dyspozycji.

Sami Swoi Premium bez wychodzenia z domu

Oferujemy zrealizowanie przekazów pieniężnych do Polski dla biznesu za pomocą strony internetowej www.samiswoipremium.com, do której macie Państwo dostęp z każdego urządzenia z dostępem do Internetu o każdej porze dnia i nocy.

Jeśli potrzebujesz wykonać przelew do Polski z UK dla biznesu zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +44 208 819 6369. Nasi Opiekunowie Klienta Biznesowego dołożą wszelkich starań, aby zrealizować Twoje transakcje i zaoferować najkorzystniejszą ofertę.

Stabilność finansowa naszej firmy oraz nowoczesne i sprawdzone systemy informatyczne to najlepszy dowód na to, że wasze transfery są bezpieczne. Nad prawidłową i bezpieczną realizacją przekazów naszych klientów czuwa 50 osób, a nasza firma ma 16-letnie doświadczenia!

 Z poważaniem,

Paweł Mes
CEO Sami Swoi Premium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *